Bugün Hendek'te Vefat Edenler 13.11.2020

Hendek Bayraktepe Mahallesinden , Kemeliye Mahallesinden vefat eden aile yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 13.11.2020, 10:07 16.11.2020, 10:18
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 13.11.2020
© HENDEK HABER

Hendek Bayraktepe Mahallesinden

Bayraktepe Mahallesinden İbrahim Kaplan’ın eşi, Merhum Hasan Dedecan’ın kayınvalidesi, Eyüp ve Sinan Dedecan VE Haydar Aslan’ın anneannesi, Turan Kaplan’ın annesi, Sevim Kaplan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bayraktepe Mahallesindeki hanesinde saat 14:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Kemaliye Mahallesinden

Kemaliye Mahallesinden Hacı Fehmi Kundakçıoğlu’nun oğlu, Merhum Remzi Kundakçıoğlu’nun kardeşi, Niyazi Doğru ve Davut Torlak’ın kayınpederi, Yiğit Torlak’ın dedesi, Güngör, Gülay, Tülay ve Esra Kundakçıoğu’nun babası,  Emekli tekel Müdürü Zeki Kundakçıoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kemaliye Mahallesindeki hanesinde saat 14:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
 

Yorumlar (0)
15
kapalı
Namaz Vakti 18 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı