Bugün Hendek'te Vefat Edenler 13 - 09 - 2021

Hendek Gündoğan Mahallesinden , Yeşilvadi Mahallesinden, Kocatöngel Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Vefat Edenler 13.09.2021, 10:52 15.09.2021, 13:38
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  13 - 09 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Yeşilvadi Mahallesinden

Aslen Yeşilvadi Mahallesinden olup Yeni mahallede ikamet eden Merhum Mahmut Sütlü ’nün oğlu, Muhammet ve Mustafa Sütlü ‘nün yeğeni, Merhum Hüseyin ve Hasan Sütlü ’nün kardeşi, Oğuz Sütlü ’nün babası Osman Sütlü vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet Acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Gündoğan Mahallesinden

Aslen Gündoğan Mahallesinden olup, Adapazarı’nda ikamet etmekte olan Merhum Servet Alemdaroğlu’nun eşi, Merhum Necati, Harun, Davut, Adem ve Muammer Alemdaroğlu, Merhum Nezaket Atabek, Melahat Suda, Nebiye Bağdatlı ve Emine Aygen’in annesi Hanife Alemdaroğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Öğle namazına müteakip Gündoğan mahallesinde kılınacak Cenaze namazından sonra Gündoğan Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhume ’ye Allah’tan rahmet Acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Kocatöngel Mahallesinden

Kocatöngel Mahallesinden Beytullah Mollaoğlu’nun ablası, Kasım ve Alparslan Mollaoğlu’nun halası, Ali Andurmak’ın eşi Ali İhsan, Turgut ve Turgayın annesi Mecmua Andurmak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kocatöngel Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhume ’ye Allah’tan rahmet Acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Gündoğan Mahallesinden ,  Kocatöngel Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Yorumlar (0)
-2
açık