Bugün Hendek'te Vefat Edenler 12 - 08 - 2021

Hendek Köprübaşı Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Vefat Edenler 12.08.2021, 11:25 13.08.2021, 09:58
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  12 - 08 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Dereboğazı Mahallesinden

Dereboğazı Mahallesinden Merhum hacı Cemalettin Çileci’nin eşi, Merhum Sadettin Şenkal’ın Kardeşi, Nezehat Kuzulu, Nebahat Bir, Hatice Gür, Hediye Özdin ve Mustafa Çileci’nin annesi, Nezaket Çileci vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camide kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Servetiye Mahallesinden

Servetiye Mahallesinden Merhum Ahmet Çamur’un oğlu, Kenan Çamur’un amcasının oğlu, Metin, Çetin ve Hüseyin Çamur’un amcası, İsmail Çamur vefat etmiştir. Cenazesi bugün Servetiye Mahallesi Camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip Servetiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Başpınar Mahallesinden

Başpınar Mahallesinden Merhum Maksut Bilgi’nin ( dandilli ) oğlu, Asım ve Adil Bilgi’nin kardeşi, Süleyman Kahveci’nin eniştesi, Gökhan Bilgi, Gönül Özalp ve Zeynep Yılmazcan’ın babası, Adnan Bilgi vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide kılınacak İkindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
7
az bulutlu