Bugün Hendek'te Vefat Edenler 11.12.2020

Hendek Mahmutbey Mahallesinden vefat eden aile yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde  gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 11.12.2020, 15:35 13.12.2020, 22:26
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 11.12.2020
© HENDEK HABER

Hendek Mahmutbey Mahallesinden

Mahmutbey Mahallesinden Merhum Zeki Ardahan’ın eşi, Merhum Ömer ve Yusuf Akkaş’ın kardeşi, Mücahit Akkaş’ın ablası, Bahri, İsmail ve Ahmet Akkaş’ın halası, Ömer Sezen ve Selahattin Kutlu’nun kayınvalidesi, Burak Ardahan’ın babaannesi, Muhammet Ardahan’ın (Yirmibin) yengesi, Yılmaz Ardahan’ın annesi, Müzeyyen Ardahan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Mahmutbey Mahallesindeki hanesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Mahmutbey Mahallesinden  vefat eden aile yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Yorumlar (0)
19
kapalı