Bugün Hendek'te Vefat Edenler 10.11.2020

Hendek Pınarlı Mahallesinden Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

HENDEK HABER
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 10.11.2020

Hendek Harmantepe Mahallesinden

Harmantepe Mahallesinden Merhum Yusuf Kurul’un oğlu, Şükrü, İsmail ve Murat Kurul’un babası, Mehmet Kurul’un amcası,  Hüseyin Kurul vefat etmiştir. Cenazesi bugün Harmantepe Mahallesindeki hanesinde saat 16:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Harmantepe Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhume Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Pınarlı Mahallesinden

Aslen Pınarlı Mahallesinden olup Başpınar Mahallesinde ikamet eden hacı Hüseyin Atabek’in oğlu, Bedri ve Fahri Aslıbay’ın yeğeni, Ömer ve Ali Atabek’in ağabeyi, Ahmet ve Mehmet Atabek’n babası, Osman Atabek vefat etmiştir. Cenazesi bugün Başpınar Mahallesindeki hanesinde saat 14:00’de kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2020, 22:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER