Bugün Hendek'te Vefat Edenler 08 - 04 - 2021

Hendek Rasimpaşa Mahallesinden , Başpınar Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 08.04.2021, 09:40 08.04.2021, 09:58
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  08 - 04 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Rasimpaşa Mahallesinden

Rasimpaşa Mahallesinden Rıdvan, Mustafa, Hasan ve Merhum Hüseyin Yan’ın anneleri, Emine Yan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Rasimpaşa Mahallesindeki Hanesinde saat 09:30’da kılınacak cenaze namazının ardından saat 12:00’de Kocaali Kızılüzüm Köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Başpınar Mahallesinden

Başpınar Mahallesinden Merhum Recep Küreyen’in oğlu, Sinan ve Murat Küreyen’in babaları, Metin, Serdar ve Zafer Küreyen’in dedeleri, eski PTT Müdürü Hikmet Komut’un eniştesi, Kemal Küreyen’in amcası, emlakçı İbrahim Eş’in dayısı, Necdet Küreyen vefat etmiştir. Cenazesi bugün Başpınar Mahallesindeki Hanesinde saat 11:00’de kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Adapazarı Yahyalar Mahallesinden

Merhum hacı Osman Koçak’ın (paşaların) oğlu, Merhum Fahrettin Koçak’ın ağabeyi, Ali İhsan Koçak, Saadet Arığ ve Mefaret FIrat'ın Babaları, Atakan, Hakan, Gökhan Koçak'ın amcaları, Merhum hacı İsmail Gezici’nin (mülazımların) Damadı, Muhtar Ahmet Gezici'nin eniştesi, hacı Adem Atabek'in dünürü, Hacı Ahmet Koçak vefat etmiştir. Cenazesi bugün Adapazarı Yahyalar Mahallesindeki hanesinde saat 11:00’de kılınacak cenaze namazının ardından Adapazarı Emir Sultan Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
 

Hendek Rasimpaşa Mahallesinden ,  Başpınar Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Yorumlar (0)
9
parçalı bulutlu