Bugün Hendek'te Vefat Edenler 08 - 03 - 2021

Hendek Rasimpaşa Mahallesinde İkamet eden bugün vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 08.03.2021, 16:16 08.03.2021, 16:19
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  08 - 03 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Rasimpaşa Mahallesinde

Aslen Kocaali Süngüt Mahallesinden olup, Rasimpaşa Mahallesinde ikamet eden, Merhum Halil Temizkan’ın oğlu, Sebahattin, Alay, Hasan, Hüseyin, Dursun ve Tahsin Temizkan’ın ağabeyi, Emrah, Sercan, Samet ve Mücahit Temizkan’ın amcası, Şerafettin, Nurettin, Ali, Hasan ve Yakup Temizkan’ın amcasının oğlu, Fatih, Faruk ve Tarık Uzunboy’un dayısı, Rıdvan Temizkan’ın babası, Mustafa Temizkan (Abaza) vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kocaali Süngüt Mahallesindeki hanesinde saat 15:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Süngüt Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Rasimpaşa Mahallesinde İkamet eden  bugün vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Yorumlar (0)
0
hafif kar yağışlı