Bugün Hendek'te Vefat Edenler 07.12.2020

Hendek Rasimpaşa Mahallesinde , Yeşilyayla Bıçkı Köyünden vefat eden aile yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde  gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 07.12.2020, 10:24 08.12.2020, 11:19
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 07.12.2020
© HENDEK HABER

Hendek Rasimpaşa Mahallesinde

Aslen Pazarcık Köyünden olup Rasimpaşa Mahallesinde ikamet eden Bekir Beslan’ın eşi, Enver, Sadık, Ertan ve Ali Beslan’ın anneleri, Talip ve Murat Beslan’ın kayınvalidesi, Hacer Beslan vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00’de Rasimpaşa Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından Pazarcık Köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yeşilyayla Bıçkı Köyünden

Yeşilyayla Bıçkı Köyünden (kocba) Ferhan ve merhum Fahri’nin ağabeyleri, Bahtım ve Evren’in babaları, Şeref Başkoç (kocba) vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00’de Yeşilyayla köyünde kılınacak cenaze namazının ardından Yeşilyayla Köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Rasimpaşa Mahallesinde , Yeşilyayla Bıçkı Köyünden  vefat eden aile yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Yorumlar (0)
14
kapalı
Namaz Vakti 18 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı