Bugün Hendek'te Vefat Edenler 07 - 07 - 2021

Hendek Hicriye Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Vefat Edenler 07.07.2021, 10:55 08.07.2021, 09:56
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  07 - 07 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Çamlıca Mahallesinden

Çamlıca Mahallesinden olup Yeni Mahallede ikamet eden,  Merhum Hamza Kumru’nun oğlu, Lokman, Rahman, Orhan, Şenol, Tayibe ve Katibe Kumru’nun babası, Ziya Colt ve Murat Öztürk’ün kayınpederi, Aziz Kumru vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’de Çamlıca Mahallesinde kılınacak cenaze namazının ardından Çamlıca Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Sarıdede Mahallesinden

Sarıdede Mahallesinden Mustafa Harbacı’nın eşi, Metin Harbacı’nın annesi, Fatih Erol’un kayınvalidesi, Yüksel Harbacı vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’de Sarıdede Mahallesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Pazarcık Mahallesinden

Pazarcık Mahallesinden olup Bayraktepe Mahallesinde ikamet eden Merhum Hüseyin Sağlam’ın eşi, Havva Beslan’ın kardeşi, Senai, Fedai, Kadriye ve Güldane Sağlam’ın annesi, Zülfiye Sağlam vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 17:00’de Bayraktepe Mahallesi Fatih camisinde kılınacak cenaze namazının ardından Pazarcık Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
25
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 16 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı