Bugün Hendek'te Vefat Edenler 05 - 04 - 2021

Hendek Mahmutbey Mahallesinden, Kadifekale Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 05.04.2021, 10:50 05.04.2021, 10:57
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  05 - 04 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Mahmutbey Mahallesinden

Mahmutbey Mahallesinden Merhum Mehmet Çetinyılmaz’ın (halimağalardan) oğlu, Merhum Kemal Zengin’in eniştesi, Yalçın Kaynak’ın bacanağı, Mustafa Eşme’nin dünürü, Serkan Eşme’nin kayınpederi, Abdullah Çetinyılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Mahmutbey Mahallesindeki hanesinde saat 15:00’de kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Kadifekale Mahallesinden

Aslen Kadifekale Mahallesinden olup Çağlayan Mahallesinde ikamet eden Merhum Zekeriya Sunman’ın oğlu, Talha, Ahmet, Sinan ve Şaban Sunman’ın amcasının oğlu, Muhsin Cabir ve Cevat Sunman’ın dayısının oğlu, Gürkan Gözkür ve Mehmet Erdal’ın kayınpederi, Ayla Erdal, Özge Özkür ve Melike Sunman'ın, babaları, Adem Sunman vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çağlayan Mahallesinde saat 11:00’de kılınacak cenaze namazının ardından Çağlayan Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Mahmutbey Mahallesinden,  Kadifekale Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Yorumlar (0)
15
parçalı bulutlu