Bugün Hendek'te Vefat Edenler 05 - 01 - 2021

Hendek Mahmutbey Mahallesinden , Dededüzü köyünden bugün vefat eden bireylerin  yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 05.01.2021, 10:10 05.01.2021, 13:07
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 05 - 01 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Mahmutbey Mahallesinden

Mahmutbey Mahallesinden Merhum Rafet Kılıçburun’un kızı, Rasim Kılıçburun’un ablası, Fethi İmre’nin eşi, Hasan İmre’nin annesi, Ali Camcı’nın kayınvalidesi, Merdiye İmre vefat etmiştir. Cenazesi bugün Saat 11:00’da İlçemiz Aile Kabristanlığında kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Dededüzü köyünden

Aslen Dededüzü köyünden olup, Adapazarı Evren Mahallesinde ikamet eden, Merhum Mehmet Yılmaz’ın oğlu, Emekli Gardiyan Hasan, Recep ve Hamdi Yılmaz’ın kardeşi, Adil Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 14:00’da Adapazarı Evren Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından Evren Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

İzmit Kent Aile Kabristanlığında

Merhum Ali Osman Kartal’ın gelini, Şeref Kartal’ın eşi, Kuaför Sinan Kartal’ın yengesi, Suzan Kartal vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’da İzmit Kent Aile Kabristanlığında kılınacak cenaze namazının ardından İzmit Kent Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Yeşilvadi Mahallesinden

Yeşilvadi Mahallesinden Samet ve İlker Çolak’ın annesi, İlçemiz esnaflarından İlhan Çolak ve Mustafa Çolak’ın yengesi, Musa Çolak’ın eşi, Meryem Çolak vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 15:00’da Yeşilvadi Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından Yeşilvadi Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
 

Hendek Mahmutbey Mahallesinden , Dededüzü köyünden bugün vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Yorumlar (0)
15
kapalı
Namaz Vakti 18 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı