Bugün Hendek'te Vefat Edenler 04.11.2020

Hendek Yeşilvadi Mahallesinden , Harmantepe Mahallesinden Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 04.11.2020, 10:27 06.11.2020, 10:42
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 04.11.2020
© HENDEK HABER

Hendek Yeşilvadi Mahallesinden

Yeşilvadi Mahallesinden İlçemiz esnaflarından Recep Arslan’ın kayınpederi, Selçuk, Erol ve Yeşilvadi eski Muhtarı Yücel Altmış’ın babası, İsmet Altmış vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeşilvadi Mahallesindeki hanesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Yeşilvadi Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Harmantepe Mahallesinden

Aslen Harmantepe Mahallesinden olup, Sarıdede Mahallesinde ikamet eden Merhum Hacı Süleyman Aktaş’ın oğlu, Süleyman Aktaş’ın babası, Yakup Aktaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sarıdede Mahallesindeki hanesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Bıçkıatik Mahallesinden

Bıçkıatik Mahallesinden Dursun Şafak’ın eşi, Kemal, Mehmet ve İbrahim Şafak’ın anneleri, vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 16:00’de Bıçkıatik Mahallesinde kılınacak cenaze namazının ardından Bıçkıatik Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
9
parçalı bulutlu