Bugün Hendek'te Vefat Edenler 04 - 10 - 2021

Bıçkıatik Mahallesinden , Dereboğazı Mahallesinden olup vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Vefat Edenler 04.10.2021, 10:16 05.10.2021, 10:36
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  04 - 10 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Bıçkıatik Mahallesinden

Aslen Bıçkıatik Mahallesinden olup İzmit’te ikamet eden Merhum Nuri ve Merhume Nazire Küçük’ün kızı, Ahmet Küçük’ün annesi, Hasan Demir’in eşi, Merhum Orhan, Ahmet ve Burhan Küçük’ün kız kardeşi, Halil Coşkun ve Osman Kutlu’nun kayınvalidesi, Mehmet Küçük’ün halası, Şahriye Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bıçkıatik Mahallesinde kılınacak İkindi namazına müteakip Bıçkıatik Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Dereboğazı Mahallesinden

Dereboğazı Mahallesinden Gamze Türkan, Arzu Geyik ve Azize Aydıner’in babası, Güzin İşeri’nin eşi, Merhum Turgut ve Sadi İşeri’nin ağabeyi, Bayram Öz ve Ali Tekkanat’ın eniştesi, Tuğrul İşeri’nin amcası, Erdinç İşeri vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dereboğazı Mahallesindeki hanesinden alınarak Yeni Camiye getirilecek kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
22
açık
Namaz Vakti 22 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı