Bugün Hendek'te Vefat Edenler 04 - 09 - 2021

Hendek Kazımiye Mahallesinden,  Hendek Yeni Mahalleden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Vefat Edenler 04.09.2021, 10:40 06.09.2021, 11:59
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  04 - 09 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Servetiye Mahallesinden

Servetiye Mahallesinden Merhum Hacı Niyazi Ancak’ın oğlu, Murat ve Cemalettin  Ancak’ın kardeşi, Uğur ve Ulvi  Ancak’ın babası, Necmettin Ancak vefat etmiştir. Cenazesi bugün Servetiye Mahallesinde kılınacak Öğle namazına müteakip Servetiye Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Yeşilyurt Mahallesinden

Yeşilyurt Mahallesinden Merhum Yusuf ve Merhum Hüseyin Bulut’un kardeşi, Yakup Bulut’un Abisi , Merhum Hüseyin Sarı’nın damadı , Mehmet Sarı’nın eniştesi, Merhum  Esat Ardahan ,Ali Sarı ,ve Ahmet Memiş’in Bacanağı , Kemal Bulut Vefat etmiştir . Cenazesi bugün Yeşilyurt Mahallesinde kılınacak İkindi namazına müteakip defnedilecektir.  Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Punaortaköy Mahallesinde

Punaortaköy  Mahallesinden Merhum Hacı Ahmet Gül’ün eşi, Merhum Enver Gül’ün Annesi , Nihat , Aydın , ve Hamza Gül’ün babaanneleri Vefat etmiştir. Cenazesi bugün Punaortaköy   Mahallesinde kılınacak Öğle namazına müteakip Punaortaköy  Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
19
açık