Bugün Hendek'te Vefat Edenler 04 - 03 - 2021

Hendek Nuriye Mahallesinden İkamet eden bugün vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 04.03.2021, 11:05 04.03.2021, 11:10
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  04 - 03 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Nuriye Mahallesinden

Nuriye Mahallesinden, Merhum Kamil Aygen’in oğlu, Merhum Nurettin, Servet, Mehmet ve Süleyman Aygen’in kardeşi, Merhum Osman Yaman’ın damadı, Muammer Yaman’ın eniştesi, Ergün Özbayraktar ve Fuat Kuru’nun kayınçosu, Merhum Yaşar, Ahmet, Merhum Turgut, Yavuz, Ömer, Enver, Ekrem, Erkan ve Gökhan Aygen’in amcası, Şeref, Yurttan Kuru, Selami ve Hüsnü Özbayraktar’ın dayısı, Şahabettin Dikbayır ve Aydın Sulak’ın bacanağı, Kamil Aygen’in babası, Burhan Aygen vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:30’da Nuriye Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından Nuriye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Nuriye Mahallesinden İkamet eden  bugün vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Yorumlar (0)
0
hafif kar yağışlı