Bugün Hendek'te Vefat Edenler 02.12.2020

Hendek Karadere Mahallesinden vefat eden aile yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 02.12.2020, 11:27 04.12.2020, 01:26
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 02.12.2020

Hendek Büyükdere Mahallesinden

Büyükdere Mahallesinden Hacı Nuri Alemdaroğlu’nun oğlu, Tayfun Yenikaynak, Ayhan ve Orhan Nallı’nın dayıları, Canan Keskin ve Suat Alemdaroğlu’nun babaları, hacı Murat Alemdaroğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyükdere Mahallesi Aile Kabristanlığında saat 16:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Büyükdere Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Karadere Mahallesinden

Karadere Mahallesinden Merhum Yusuf Başarık’ın eşi, Yusuf ve Abidin Kuloğlu’nun kardeşi, Muammer Sunman, Adem Bayraklı, Sıtkı Albayrak ve Salih Güden’in kayınvalidesi, Süleyman, Ahmet ve İhsan Başarık’ın anneleri, Zahide Başarık vefat etmiştir. Cenazesi bugün Karadere Mahallesi Aile Kabristanlığında saat 12:00’de kılınacak cenaze namazının ardından Karadere Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Karadere Mahallesinden vefat eden aile yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde  gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Yorumlar (0)
18
açık
Namaz Vakti 27 Temmuz 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı