Bugün Hendek'te Vefat Edenler 01.12.2020

Hendek Aksu Mahallesinden vefat eden aile yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 01.12.2020, 10:07 02.12.2020, 11:32
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 01.12.2020
© HENDEK HABER

Çamlıca Yeşiller Mahallesinden

Çamlıca Yeşiller Mahallesinden Merhum Rafet Sözlü’nün kızı, Merhum İsmail Dündar’ın eşi, İsmail, Ali ve Merhum Burhanettin Dündar’ın anneleri vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00’de kılınacak cenaze namazının ardından Çamlıca Yeşiller Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Çağlayan Mahallesinden

Çağlayan Mahallesinden Merhum Şeker Birinci’nin oğlu, Hilmi, Adil ve Sezer Birinci’nin babaları, Hüsamettin Birinci vefat etmiştir. Cenazesi bugün Saat 11:00’de Çağlayan Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından Çağlayan Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Aksu Mahallesinden

Aksu Mahallesinden Ahmet Kulaksız’ın eşi, Ali, Hasan, Murat ve Hüseyin Kulaksız’ın annesi, Emine Kulaksız vefat etmiştir. Cenazesi bugün Aksu Mahallesindeki hanesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Aksu Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
3
açık
Namaz Vakti 21 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı