Bugün Hendek'te Vefat Edenler 01.10.2020

Hendek Lütfiyeköşk Mahallesinden , Hendek Kazimiye Mahallesinden vefat eden vatandaşlara Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

HENDEK HABER
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 01.10.2020

Hendek Lütfiyeköşk Mahallesinden

Lütfiyeköşk Mahallesinden Davut Kavis’in eşi, Nagihan, Ümmühan ve Burhan Kavis’in annesi, Muharrem Topaç ve Nihat Nişancı’nın kayınvalideleri, Zehra Kavis vefat etmiştir. Cenazesi bugün Lütfiyeköşk Mahallesindeki hanesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Lütfiyeköşk Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Kazimiye Mahallesinden

Kazimiye Mahallesinden Seyfi ve Mustafa Uslu’nun babası, İlçemiz esnaflarından Köfteci Saffet Uslu’nun ağabeyi, Kahraman Mahallesi eski muhtarı Arif Keleş’in eniştesi, Remzi Uslu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kazimiye Mahallesindeki hanesinde saat 10:30’da kılınacak cenaze namazının ardından Kazimiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2020, 10:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Necmi Kutun
Necmi Kutun - 3 hafta Önce

31.09.2020 tarihli bir gün yoktur.

SIRADAKİ HABER