Bugün Hendek'te Vefat Edenler 01 - 12 - 2021

Hendek Bayraktepe Mahallesinde , Kemaliye Mahallesinden , Kadifekale Mahallesinde vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Vefat Edenler 01.12.2021, 10:21 02.12.2021, 10:28
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  01 - 12 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Uzuncaorman Mahallesinden

Uzuncaorman Mahallesinden Samet Atik’in ağabeyi, Barış Atik’in babası, Mesut Atik vefat etmiştir. Cenazesi bugün Uzuncaorman Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Uzuncaorman Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Bayraktepe Mahallesinde

Aslen Trabzonlu olup Bayraktepe Mahallesinde ikamet eden Hasan kızı Merhum Temel Aydın’ın eşi, Merhum Cemal Aydın, Kemal ve Nedim Aydın’ın ablası, ilçemiz esnaflarından Tuncay, Oktay, İhsan, Orhan ve Yücel Aydın’ın halası, Selim Aydın’ın babaannesi, Nihat, Hilmi, Mustafa ve Fuat Aydın’ın annesi, Nazmiye Aydın vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide kılınacak İkindi namazına müteakip ilçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Kemaliye Mahallesinden

Aslen Kemaliye Mahallesinden olup Yeni Mahallede ikamet eden tekelden emekli Merhum Mustafa Çetinkaya’nın eşi, Hüseyin ve İsmet Çetinkaya’nın annesi, belediyemiz personeli Samet Çetinkaya’nın babaannesi, Merhum Fevzi, Mehmet ve Faik Sert’in ablası, Erol ve Zeki Sert’in halası, Öcal, Yücel ve Tansel Danyeri’nin teyzesi, Fatma Çetinkaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12.00’de Yeni Mahalle Safir sitesinde ki hanesinden alınarak Büyük Camiye getirilecek kılınacak Öğle namazına müteakip ilçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Kadifekale Mahallesinde

Aslen Kadifekale Mahallesinden olup Dereboğazı Mahallesinde ikamet eden Merhum Kemal Arslanoğlu’nun oğlu, Muzaffer Arslanoğlu’nun ağabeyi, Mücahit ve İbrahim Arslanoğlu’nun babaları, Tunahan Arslanoğlu’nun dedesi, Ayhan Başçelik ve Cihat Komut’un kayınpederi, Remzi Arslanoğlu vefat etmiş. Cenazesi bugün Yeni Camide kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Bayraktepe Mahallesinde , Kemaliye Mahallesinden , Kadifekale Mahallesinde  vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Hendek Yukarıhüseyinşeyh Mahallesinden

Yukarıhüseyinşeyh Mahallesinden ilçemiz esnaflarından Ömer ve Mehmet Demirel’in babası, İsmail Aslıbay’ın eniştesi, Batuhan Demirel’in dedesi, Halit Demirel vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yukarıhüseyinşeyh Mahallesindeki hanesinden alınarak Yeni Camiye getirilecek kılınacak İkindi namazına müteakip ilçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
-1
kar yağışlı