Bugün Hendek'te Vefat Edenler 01 - 08 - 2021

Hendek Gürcü Kargalı Mahallesinden , Harmantepe Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Vefat Edenler 01.08.2021, 10:03 04.08.2021, 11:14
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  01 - 08 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Büyükdere Mahallesinden

Aslen Büyükdere Mahallesinden olup İstanbul’da ikamet eden Merhum Hafız Salih Köstereli’nin oğlu, Büyükdere Mahallesinden eski Muhtar Merhum Murat, Muhammed Köstereli ve Mahmut Yıldıray’ın yeğini, Muharrem, Güngör, Bülent, Levent, Selma ve Seyhan Köstereli’nin abisi, Murat ve Meltem Köstereli’nin babası Mustafa Köstereli Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Büyükdere Mahallesinde ki cami de kılınacak ikindi Namazına Müteakip Büyükdere Mahallesi Aile kabristanlığına Defnedilecektir. Merhuma Allah’tan Rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına Başsağlığı Dileriz.

Hendek Harmantepe Mahallesinden

Aslen Harmantepe Mahallesinden Olup Sarıdede Mahallesinde İkamet Eden Merhum Mustafa Ferman’ın oğlu, Merhum Yaşar ve Ahmet Fermanın kardeşi, Mustafa, Ziyattin, Alattin, Kemal ve Tuncay Fermanın amcası, Şerafettin İnat, Celal Bıçak, Cevdet Siner, İzzet Bıçakcı, İbrahim Siner ve Kenan Tulum’un dayısı, Sinan Yelkenci, Mehmet Can ve Yusuf Ferman’ın dedesi, Osman ve Ahmet Ferman’ın babası, Harun Yelkenci ve Özgür Berberoğlu’nun kayınpederi Mehmet Ferman vefat etmiştir.  Cenazesi Bugün Sarıdede Mahallesinde kılınacak öğle namazına Müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına Defnedilecektir. Merhuma Allah’tan Rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına Başsağlığı Dileriz.

Hendek Gürcü Kargalı Mahallesinden

Gürcü Kargalı Mahallesinden Merhum Servet Yüksel’in kızı, Merhum Cemil, Kemal ve Kamil Yüksel’in ablası, Bedia Yılkın’ın annesi, Ferhan Yılkın’ın kayınvalidesi, Mert ve Melih Yılkın’ın ananesi, Sapanca eşraflarından Yusuf Ekici’nin eşi Nebiye Ekici vefat etmiştir.  Cenazesi bugün sapanca Kuruçeşme cami de kılınacak öğle namazına müteakip Defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan Rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına Başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
11
açık
Namaz Vakti 26 Eylül 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı