Bu Gün Hendek İlçesinde Vefat Edenler 30.04.2016

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabırlıklar dileriz.

Vefat Edenler 30.04.2016, 09:20 30.04.2016, 09:23
Bu Gün Hendek İlçesinde Vefat Edenler 30.04.2016

 Aktefek Mahalesinden

Aktefek Mahallesi Muhtarı,  Ali Albayrak’ın kızı vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Aktefek Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Aktefek Mahallesi Aile Kabristanlığına Denedilecektir.Mahmutbey Mahallesinden,

Merhum hacı Muzaffer Kodaman’ın eşi Ekrem, Mehmet Kodaman ve Hatice Mete’nin anneleri, Faruk  Mete’nin kayınvalidesi Salih, Mücahit, Fatih, Emin, Hasan ve Hüseyin, Kodaman’ın babaneleri Cüneyt, Melek ve Zeynep Mete’nin anneanneleri Mümine Kuru, Ömer Karaca, ve Murat Okuş’un teyzeleri hacı Havva Kodaman vefat etmiştir.

Cenazesi BUGÜN Mahmutbey Mahallesinde’ki hanesinden alınarak  Yeni Camiye getirilecek kılınacak Öğle Namazı’na müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Aslen Bıçkıatik Mahallesinden Olup,

Bayraktepe Mahallesinde ikamet eden merhum Rasim Şahin’in gelini merhum Dursun Bayram’ın kardeşi emekli imam Muhammed Bayramın ablası Yakup Bayramın  halası Kemal, Osman ve Süleyman Şahin’in yengeleri, eczacı Cüneyt ve Murat Şahin’in babaanneleri Fahri, Fehmi ve Hüseyin Şahin’in anneleri AHMET ŞAHİN’in hanımı vefat etmiştir. 

Cenazesi Yarın 12.15’de bayraktepe mahallesinde’ki evinden alınarak yeni Camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.


Yorumlar (0)
19
kapalı