Basketbolun Duayeni Tapşın Hendek’te toprağa verildi

Sakarya basketbolunun duayenlerinden Sakarya’da uzun yıllar ikamet eden aslen Hendek Uzuncaorman Mahallesinden olan Atilla Tapşın bugün öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrasında Hendek Uzuncaorman Aile kabristanlığına defnedildi. Spor camiası ve sevenleri cenazesine katıldı.

Vefat Edenler 05.04.2019, 11:16 05.04.2019, 13:06
Basketbolun Duayeni Tapşın Hendek’te toprağa verildi

Sakarya basketbolunun duayenlerinden, verdiği hizmet ile Türk basketboluna birçok isim kazandıran ve basketbolun mihenk taşlarından biri olan Hendek Uzuncaorman Mahallesinden Atilla Tapşın defnedildi.

Basketbolun duayenlerinden Atilla Tapşın ölümü ile spor camiasını ve sevenlerini üzdü. Türk basketbolu ve Sakarya basketboluna büyük emekleri olan birçok sporcunun yetişmesine katkı sağlayan, Bursa’da yıllarca menajerlik görevinde bulunan, ilimiz spor teşkilatına ve il temsilciliğine hizmetleri olan güzel insan hayatını kaybetti.

Atilla Tapşın’ın cenazesi bugün Hendek Uzuncaorman mahallesinde öğlen namazına müteakiben defnedildi.

Cenazeye Spor Camiasının ileri gelenlerinden ; Türkiye Futbol Akademisi Genel Sekreteri Hüsamettin Çelik, Merkez Hakem Komite Fıfa Kokartlı Ertuğrul Dile, Beşiktaş İkinci Başkanı Ferhat Curoğlu , Uki Başkanı Turan Sarıgülle, Sakarya Spor Futbolcusu İbrahim Özgülen Emekli Kara Kuvvetleri Komutanı Rasim Betir , Sakarya Spor Eski Başkanı Tuncay TEPE, Aydın Zengin , Türkiye Ziraat Odaları Başkanı Şemsi Bayraktar , Basketbol Sakarya İl Temsilcisi  Mehmet Memiş Gürdal , Sakarya Gençlik Spor Şube Müdürü Murat Acar,  Sakarya Spor Akademileri Başkanı Zeki Öztürk ,  Hendek Ziraat Odası Başkanı Hayri Duran ve Yönetimi, Akyazı Ticaret ve Sanayi odası başkanı Şinasi Bayraktar ve  mahalle sakinleri,  siyasi parti temsilcileri, yöneticileri  katıldı.

Hendek Haber ailesi olarak Atilla Tapşın’a Allah’tan rahmet, sevenlerine sabır ve baş sağlığı diliyoruz.


 

Yorumlar (0)
26
az bulutlu