banner194

Sonunda Türkiye Pazarına Giriş Yaptı

Dünyanın en iyi mobil teknoloji devilerinden biri olan HTC bu ayın başlarında MWC 2015 Etkinliğinde yeni akıllı telefonu olan HTC One M9'u tanıtmıştı, Htc yeni nesil amiral gemisi One M9'u Türkiye'de satışa çıkardı.

Sonunda Türkiye Pazarına Giriş Yaptı
banner180
Daha önceden ise sadece sipariş ile satın alınan cihaz, bugünden itibaren teknoloji mağzalarında 2.799'tl den atışa sunulmuş durumda. Gorilla glass 4 ile güçlendilirmiş 5'inç büyüklüğünde FullHD Super LCD3 teknoloji kullanılarak üretilen ekran kullanıldı. 2.00 GHz Saat hızında çalışabilen Snapdragon 810 İşlemcinin kullanıldığı HTC One M9' 20 Mpx arka, 4 ultrapiksel Teknolojisi kullanılmış Özçekim kamerası bulunuyor.

HTC Firması cihaz içerisinde Android işetim sistemi'nin en son sürümü Android L (lolipop) yanında birde htc one m9 ile özdeşmiş arayüz olan Sense ara yüzünün en seni versiyonu olan Sense 7 
arayüzü ile geliyor.

M9'u diğer amiral gemisi telefonlardan ayıran en büyük özellik Quick Charge teknolojisi'nin 2'nci nesili yani Quick Charge 2.0 ile geliyor. Bu teknoloji ile yarım saatlik şarj ile %60 civarında batarya dolmuş oluyor. Akıllı Telefonun bataryası ise 2840 mAh gücünde güçlü bir batarya ile geliyor. 
Htc One M9'un gri, gümüş ve altın olarak üç tane renç seçenekği ile satışa sunuluyor
Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2015, 13:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER