Yeni Spor Müdürü Hendek’te incelemelerde bulundu

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, İlçe ziyaretlerine Karapürçek, Akyazı ve Hendek ile devam etti.

Spor 15.05.2019, 17:06 16.05.2019, 14:26
Yeni Spor Müdürü Hendek’te incelemelerde bulundu

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy , Sabahattin Zaim Yurt Müdürü Paşa Odabaş ve İlçe Spor Müdürleri ile birlikte önceki gün Karapürçek, Akyazı ve Hendek İlçesindeki tesisleri gezdikten sonra İlçe Kaymakamları ve Belediye Başkanlarını ziyaret etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy , İlçe ziyaretlerinde Karapürçek Kaymakamı Hamza Özbilgi, Akyazı Kaymakamı Yakup Güney, Hendek Kaymakamı Orhan Burhan,Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır’ı ziyaret ederek, İlçelerdeki spor tesisleri ve yapılan faaliyetler hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

İlçe ziyaretlerinde tesislerdeki eksiklikleri ve yapılması gereken işlemleri yerinde takip eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy ; “ İlçe Müdürlerimiz ile birlikte Kaymakamlarımız ve Belediye Başkanlarını ziyaret ettik. İlçelerimize Gençlik Merkezi kazandırmak için, Kaymakamlıklarımız ve Belediye Başkanlarımız ile ortak bir çalışma yapıyoruz. Kaymakamlarımız ve Belediye Başkanlarımız projemize imkanları doğrultusunda destek vereceklerini bizlere ilettiler. Kendilerine spora katkılarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum “ dedi.

Yorumlar (1)
Şermin Yılmaz 3 yıl önce
bu adam neden kızmış onuda yazsaydınızda o el ne paşa gibi parmağını uzatmış altı üstü bir spor müdürü ne sanıyor bunlar kendilerini, Allah bilir ne fırça atmıştır o esnada neye kızmıştır, hey gidi hey bu torpillilerin giderleri yok mu, müdür olmuş bişe olmuş sanıyor kendini
19
açık