Sakarya Bisiklet Takımı Külliyede

Sakarya Büyükşehir Bisiklet Takımı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde

Spor 09.04.2021, 17:13 09.04.2021, 17:18
Sakarya Bisiklet Takımı Külliyede
© HENDEK HABER

Sakarya Büyükşehir Bisiklet takımı sporcuları 56’ncı Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu öncesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleştirilen buluşmada Büyükşehir sporcular ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerinin sözünü verdiler.

Sakarya Bisiklet Takımı Külliyede

Salcano Sakarya Büyükşehir Bisiklet takımı sporcuları 56’ncı Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu öncesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. 56. Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Türkiye Bisiklet Turu’nda ülkemizi temsil edecek 2 takımdan biri olan Sakarya Büyükşehir Bisiklet takımı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan başarı dileklerini aldı.

Sakarya Bisiklet Takımı Külliyede

Büyükşehir sporculardan söz

Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleştirilen buluşmada Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı da hazır bulundu. Buluşmaya Salcano Sakarya Büyükşehir Bisiklet takımı adına katılan sporcular Onur Balkan, Mustafa Sayar ve Burak Abay ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başarı dilekleri üzerine ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerinin sözünü verdiler. 56’ncı Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 11 Nisan’da Kapadokya’dan başlayıp, 18 Nisan’da Kuşadası’nda sona erecek. 
 

Yorumlar (0)
2
açık