İlçe Müdürlükleri İlde bir araya geldi

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, İl Müdürlüğüne bağlı Müdürler ile birlikte Ayşe Hümeyra Ökten Yurdunda yıl sonu değerlendirme toplantısı yaptı.Toplantıya Hendek İlçe Spor Müdürü Süleyman Akıcı da katılarak ilçemiz Hendek’teki spor faaliyetlerinin geliştirilmesi konusundaki görüşlerini paylaştı.

Spor 01.01.2020, 15:44
İlçe Müdürlükleri İlde bir araya geldi

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, İl Müdürlüğüne bağlı Müdürler ile birlikte Ayşe Hümeyra Ökten Yurdunda yıl sonu değerlendirme toplantısı yaptı.

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy,  İl Müdürlüğüne bağlı Müdürler ile bir araya gelerek yeni 2019 yılında yılında yapılan tesislerde yapılan bakım ve onarımlarla ilgili bilgi alışverişi yaparak değerlendirmelerde bulundu.

Toplantıda 2020 yılında yapılacak bakım ve onarım çalışmalarının yanı sıra tesislerin durumu,  spor faaliyetleri ve diğer İlçe ve Yurtlarla ilgili bilgiler veren İl Müdürü Arif Özsoy, toplantıya katılan Şube, İlçe ve Yurt Müdürlerine teşekkür etti.

Toplantıya Hendek İlçe Spor Müdürü  Süleyman Akıcı da katılarak ilçemiz Hendek’teki spor faaliyetlerinin geliştirilmesi konusundaki görüşlerini paylaştı.

Yorumlar (0)
7
açık