Hendek’ten 5 karateci Avrupa Şampiyonası'na katılıyor

Avrupa Ümit Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası’na Hendek Belediyesi Karate İhtisas Kulübü’nden beş sporcu katılacak.

Spor 02.12.2014, 14:01 02.12.2014, 14:05
Hendek’ten 5 karateci Avrupa Şampiyonası'na katılıyor
Türkiye geneli şampiyonaya katılımda en başarılı, Hendek Belediyesi Karate İhtisas Kulübü olacak. Avrupa Ümit Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası’na Sakarya’dan toplam yedi sporcu katılacak ve bunların beşi Hendek Belediyesi Karate İhtisas Kulübü sporcuları olacak. 


Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Milli Takım Kafilesini Bayraktepe’de ağırladı.Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Avrupa Ümit Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası’na katılacak olan Milli Takım Kafilesini, Bayraktepe’de kahvaltıda ağırladı. Programı nedeniyle kahvaltıya katılamayan Başkan İnci’yi temsilen Başkan Yardımcısı Sinan Baylan sporcuları ağırladı.


Düzenlenen programa Kaymakam Mustafa Ayhan, Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Sinan Baylan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu, Hendek İlçe Spor Müdürü Feyzullah Köstereli ve Milli Takım Kafilesi katıldı.


Avrupa Ümit Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası’na Sakarya’dan yedi karateci katılıp bunların beşi Hendek Belediyesi Karate İhtisas Kulübü sporcuları olacak. Bayanlarda Büşra Tosun, Nurcan Çiçek, Emine Göçlü ve erkeklerde de Kerem Ali Zeren ve Ömer Ateş şampiyonada, Hendek’i, Sakarya’yı ve ülkemizi temsil edecekler.


Kahvaltı sonrası toplu fotoğraf çekilerek, sporculara başarılar dilendi.

Yorumlar (2)
fisun 7 yıl önce
bu sporcularda olmasa siz haberciler ne yayınlayacaksınız merak ediyorum evir cevir salla o kupa bu kupa
Ebru 7 yıl önce
Fisun Hanım sporcularımız ülkemizi ve bayrağımızı temsil edecek ve ediyorlar tabi ki onların haberleri yapılacak..Oturduğunuz yerden hafife almayın, cinayet haberi mi okumak istiyorsunuz hırsızlık mı? Ne güzel işte demek ki böyle olaylar Hendek te yaşanmıyor ki haberi yapılmıyor..
0
hafif kar yağışlı