banner194
banner194

“Hendek’teki başarı hepimizin”

Hendek Gençlikspor, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’nin misafiri oldu.

“Hendek’teki başarı hepimizin”
Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Hendek Gençlikspor Başkanı Hakan Soylu, Antrenör Aslan Taşkın, futbolcu ve yöneticileri Hendek Belediyesi Bayraktepe Tesisleri’nde ağırladı. Bol bol sporun konuşulduğu gecede Başkan İnci, Hendek’in spor şehri olmasını hedeflediklerini ve Hendek Belediyesi logosunda bulunan 5 yıldızdan birinin sporu ifade ettiğine dikkat çekti.


Hendek’in futbol, voleybol, karate, güreş ve yüzme başta olmak üzere bir çok branşta önemli başarılar elde ettiğini söyleyen Başkan İnci,  “Bu başarılar asla tesadüf değildir. Planlı tesisleşmenin, spora verilen desteğin, inanmışlığın, çalışmanın ve hedefe odaklanmanın sonucudur.  Bu hepimizin ortak, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmamızın ürünüdür”dedi.

 

1. Amatör Lig temsilcisi Hendek Gençlik Spor Başkanı Hakan Soylu, Başkan İnci’ye spora verdiği destekten dolayı teşekkür ettiler. Hendek Gençlik Spor’un bu sezon iddialı olduğunu söyleyen Başkan Soylu, Hendeklileri maçlara davet etti. Davette Hendek İlçe Spor Müdürü Feyzullah Köstereli’de, Başkan İnci amatör spor haftası ile ilgili bilgi görüş alışverişinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2014, 14:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER