Hendekspor yönetimi istifa etti... İstifa nedenleri diyalog kuramamak...

Hendekspor yönetimi 2 yıllık serüvenin ardından istifa ettiklerini sosyal medya hesaplarında yayınladıkları Kamuoyu Bilgilendirme mesajıyla duyurdular. İstifa sebeplerini şu şekilde açıklayan yönetim "Babaoğlu ile uzun bir süredir tüm çabalarımıza rağmen diyalog sağlayamamış" diyen Hendekspor yönetiminin istifası hendek ilçesinde ve neşekilde diyalog sağlayamadıkları Hendek'te konuşulurken, yeni yöneti ve başkanın ne zaman takımın başına geçeceği merak konusu oldu.

Spor 21.06.2019, 01:07 21.06.2019, 01:19
Hendekspor yönetimi istifa etti... İstifa nedenleri diyalog kuramamak...

Hendekspor Sosyal medya hesaplarından sabah saatlerinde bir duyuru yaparak istifayı doğruladılar.

"KAMUOYU BİLGİLENDİRME

Saygıdeğer Hendek kamuoyu;
Bilindiği üzere Hendekspor 2 yıl önce kapanma noktasına gelmiş iken, dönemin Belediye Başkanı Sn. İrfan Püsküllü’nün ricası üzerine Yönetim Kurulumuz göreve layık görülmüş ve kendisinin maddi ve manevi destekleri ile 2 yıllık süreç başarı ile tamamlanmıştır.


2019-2020 sezonu için de, yeni seçilen Belediye Başkanımız Sn. Turgut Babaoğlu ile gerekli istişareler yapılmış ve kendisi de mevcut yönetim kurulunun göreve devam etmesi konusunda bir sıkıntı görmediğini, geçirilen 2 yıllık süreci başarılı bulduğunu ve çıtayı daha yukarı çıkarma hedefi ile yeni sezon planlamalarına başlamamızı bildirmiştir. Yönetim Kurulumuz tevdi edilen bu görev doğrultusunda, öncelikle bütçe ve transfer planlaması yapmış ve bu konuda olumlu bir noktaya gelmiştir. Ancak Belediye Başkanımız Sn. Turgut Babaoğlu ile uzun bir süredir tüm çabalarımıza rağmen diyalog sağlayamamış bulunmaktayız. Belediye Başkanı yardımcıları ve danışmanları ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde yeni sezon ile ilgili Yönetim Kurulu’na yeni talipler olduğunu ve bilgileri dahilinde olmayan bazı gelişmeler olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız. Bu bağlamda Yönetim Kurulumuzda bizimle devam edilmeyeceği yönünde kanaat oluşmuştur. Bundan sonraki süreçte beklememizin Hendeksporumuza ve Hendeğimize zarar vereceğini düşündüğümüzden istifa ederek Belediye Başkanımızın ve yeni oluşumların önünü açma kararı almış bulunmaktayız. Hendeksporumuzun getirdiğimiz noktadan daha büyük hedeflere ulaşması temennisi ile görev alacak yeni Yönetim Kurulu’na başarılar diliyoruz. 2 yıllık bu serüvende emeği geçen herkese, bizi destekleri ile bu noktaya getiren iş adamlarına, Hendek Esnaflarına, Basın Mensuplarına, Büyük Hendekspor taraftarına ve Hendek Halkına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

SAYGILARIMIZLA…. 
HENDEKSPOR YÖNETİM KURULU"

Yorumlar (10)
Mert Temizce 3 yıl önce
Yöneticilik kıvraklık ve yüksek öngörü iş bilgisi ister. Gördük ki belediye destek vermeden bırak topcu yu top alamayan bir klube dönüşüyoruz. O zaman bu istikrar klup yöneticisi nin başarısı mı yoksa belediye nin mi...? Algı yaparak başkana sallamaya hedef göstermeye çalışmayın. Masa başında her ay düzenli gelen ödenek ile herkes klüp yönetir. Meziyet o olmadanda hizmette çıtayı yükselmektir. Muhteşem önceki başkanın hendek spora destek verirken 120 milyona yakın borçların nasıl olıştugu anlaşıldı. Harcadığınız emek verdiğiniz zaman için teşekkürler ama Turgut Reis eğer bi karar verdiyse doğrudur. Saygılarımla.
Mert Temizce 3 yıl önce
@Mücahit Toprak Benim yönetme gibi bir talebim neden olsun. İlgi ve eğitim alanım değil. Ben bunu yazan hendek spor yönetimine görüş bildirdim. Keza siz bu yönetimdeyseniz ve belediye desteği olmadan belediye den hiç bir pay maaş almadan özel kurulmuş bu kulunu yönetemiyorsanız bencede bırakmalısınız. Değilseniz üstünüze alınmaya gerek yok. Hendekspora belediye nin komple sahip çıkması çok mantıksız. O zaman bu yörede tüm kluplere komple sponsor olması gerekir. Bunlar hendek gibi ilçe belediyesinin yapacağı işler değil. Hele ki 120 m borc varken hiç değil.
Mücahit Toprak 3 yıl önce
Mert Temizce buyrun siz alın ve siz yönetin hendeksporu. Böylece Kimsede algı yapmaz. Bizden de saygılar olur.
Fatih Akıcı 3 yıl önce
Dalgasız denizde herkes kaptan.Mesele fırtınada gemiyi yuzdurmek.
Ufuk Yavuz 3 yıl önce
İnandık mı ? Hendekspor seneye süper amatörde oynar işte
Mustafa Helvacı 3 yıl önce
Bu arada gönüllerin baskani buyuk baskanin nekadar degerli baskan oldugunu ve sporu sevdiğini anlamis olduk büyüksün baskan irfan puskullu
Adil Gül Ömeroğlu 3 yıl önce
Hendek spor için bundan iyisini düşünemiyorum Umarım devam eder yönetim sıra şampiyonluk Sevinç’ine gelmişti
Kadir Akyıldız 3 yıl önce
Dışardan baktığımda tarafsız biri olarak gördüğüm naçizane fikrim şudur.Hendek spor ve futbolseverlerini üst düzeyde temsil eden fair play ruhuna uygun benim Türkiye’de başka bir yerde rastlamadığım bir yönetim ve futbolu seven taraftar topluluğu bu anlayışı bozmadan devam etmek ülke futbolu içinde örnek teşkil edecektir.Hendekspora ve Hendek halkına selamlar ve yeni sezonda başarılar.Av.Kadir Akyıldız
Ibrahim Levent 3 yıl önce
Birileri bu goreve talipse cikip acikca soylemeli alttan kulislerle sadece hendekspor ve hendek halki zarar gorurki son iki yilda muthis bir yol alinmis hendek olmasi gereken konuma gelmisken bir an once karar verilsin keza zaman geciyo Hendekspor rant merkezi degil hendegin takimidir.
Zafer Zaffer 3 yıl önce
Başarılı bir yönetim vardı inşAllah devam edilir bu yönetimle..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
parçalı bulutlu