Hendekspor dan sevindirici haber…

Amatör Ligde Bugün düzenlenen futbol müsabakalarında ilçemiz Hendek Komşu ilimiz Düzce Kaynaşlı belediyespor’ kendi sahası, atatürk stadında ağırladı… 

Spor 24.02.2019, 18:25 24.02.2019, 18:35
Hendekspor dan sevindirici haber…

Uzun süredir oynamakta olduğu başarılı futbol karşılaşmalarında sona yaklaşan Hendekspor bugün 14:00’de Atatürk spor stadında Kaynaşlı Belediyespor ile karşı karşıya geldi. 
 
Hava şartlarının oldukça sert olduğu bu gün oynanan karşılaşmada,  Hendekspor ilk yarıya Muhammed'in atmış olduğu bir gol ile 1-0 galip girmeyi başardı. Fakat ikinci yarıda Misafir ettiği Kaynaşlı Belediyespor’un yoğun baskılı oynadığı futbol karşısında, 90 dakikayı gol yemeden sürdürürken, ikinci yarıda Volkan ve Takım Kaptanı Hakan Soylu’nun atmış olduğu iki gol ile durumu 3-0’a yükseltmesiyle Hendekli taraftarları adeta coşturdu. 
 
Maçın skoru 3-0 Hendekspor konuk ettiği Kaynaşlı Belediyespor karşısında galip dönerek, Hendek taraftarını sevince boğdu…Karşılaşmaya Sipasi Programlar yürüten Hendek Belediye Başkan Adayları Turgut Babaoğlu ve Ali Kemal Sofu’da beraberlerindeki meclis üye adaylarıyka katılarak Hendekspor u yanlız bırakmadı.

Yorumlar (0)
14
açık