Hendekspor Bir Üst Lige çıktı...

Bu gün saat 16:00'da Sakarya Yeni Stadyumunda oynanan Adapazari Spor Hendek Spor Balligi musabakasında 2-1 Hendek Spor galip gelerek BAL ligine çıktı...

Spor 19.04.2018, 01:02 19.04.2018, 01:36

Hendek ilçe meydanından 14:45'de araç kaldırın kaldırıldığı futbol musabakasına, Hendek Belediye Başkanı ve Çok sayıda Hendekli iş adamı izledi.

Oldukça renkli geçen karşılaşmada Adapazarı Spor ile karşı karşıya gelen Hendek Spor futbolcuları,  2-1 sporla malup gelerek balligine çıkmayı başardı. 

Birkaç yıldır Hendek Spor un başarısızlıklarından sonra, bu başarılı çıkışın ilçe halkı , Hendek Spor a büyük destek olan yöneticileri futbolcuları  Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü  tarafından büyük bir sevinçle karşılandı. 

Maçın bitmesi sonrasında, sahada kutlamalara başlandı, ardından Hendek ilçesine hareket eden Hendek Spor otobüsü, ilçe merkezinde kalabalık bir Hendek Spor taraftarı tarafından karşılandı. 

Karşılamada, havayı fişeklerle şenlenirken, takımın Balligine çıkmasını büyük sevinçe neden olduğu ilçe merkezinde, yoğun ilgiyle karşılandı. 

Yorumlar (0)
25
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 16 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı