Hendekli Sporcu Beyza Duman Balkan Şampiyonu

Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası'nın 20'nci buluşması, SIRBİSTAN Karadağ’ ın Herceg Novi kentinde 29 Mayıs Cuma günü yapılan müsabakalar ile başladı. Üç gün boyunca 11 ülkeden 850 sporcunun tatamiye çıktığı şampiyonanın ilk gününe, Türk Karatesinin geleceğinin temelini oluşturan yıldız adayları damgasını vurdu.

Spor 30.05.2015, 14:51 30.05.2015, 15:00
Hendekli Sporcu Beyza Duman Balkan Şampiyonu
88 sporcu ile ülkemizi temsil ettiğimiz organizasyonun ilk gününde Milli Takım adına yarışan Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcusu Beyza DUMAN 2004 Doğumlu Bayan 40 kg’ da Balkan Şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza atmıştır.

Hendek Eski Belediye Başkanı ve Sakarya Milletvekili Adayı Sayın Ali inci ve Hendek Belediyesi Başkanı Sayın İrfan Püsküllü Beyza Dumanı Turnuvanın İlk gününde arayarak Tebrik etti. Ayrıca Sayın İnci ve Sayın Püsküllü Emeği geçen Başta Kulüp Antrenörleri Nurkan Kayacık ve Soner Açıkyol olmak üzere Ailesini ve Emeği geçen Milli Takım antrenörleri de tebrik etti. 

Antrenörler Soner Açıkyol ve Nurkan Kayacık Beyza DUMAN’ ı tebrik ederken şunları dile getirdi: ‘ Beyza çok yetenekli ve aynı zamanda muazzam bir fiziğe sahip bir sporcu. Bu özelliklerini kullanarak çok iyi maçlar çıkartıyor. İnşallah bu özelliklerini uzun yıllar kullanarak daha güzel sonuçlar alacağız.’ Dedi.  

Yorumlar (0)
16
hafif yağmur
Namaz Vakti 16 Haziran 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı