banner194

Hendekli karateciler şampiyon olarak turnuvaya damga vurdu

Bolu’da yapılan 53 ilden 169 kulüp ve 1200 sporcunun katıldığı Kulüpler Türkiye Karate Şampiyonası’na Hendek Belediyesi Karate Takımı damgasını vurdu.

Hendekli karateciler şampiyon olarak turnuvaya damga vurdu
banner180

BÜYÜK BAYANLAR EZDİ GEÇTİ

Büyük bayanlar şampiyon oldu

Bolu'da, Karaçayır Spor Salonu'nda yapılan Kulüpler Türkiye Şampiyonası Hendek Belediyesi Karate Takımı Büyük bayanlarda şampiyon olurken, genç bayanlarda ise üçüncü oldu. Şampiyona da Büşra Tosun, Emine Göçlü, Hümeyra Beyza Ünlüsoy ve Aslıhan Aygüneş’ten oluşan Hendek Beleidyesi Karate Kulübü büyük bayanlarda Yazıcı Spor Kulübü’nü 2-0, İBB Spor Kulübü’nü 2-0, Arslan Karate Spor Kulübü’nü 2-0, Gaziantep Büyükşehir Belediye Spor Kulübü’nü 2-1 yendi Finalde Kocaeli Büyükşehir Belediye Spor’u yenen Hendekli karateciler şampiyon olarak turnuvaya damga vurdular.

Genç bayanlar 3. oldu

Genç bayanlarda Simay Durmaz, Sude Korkmaz, İremnur Çelik ve Sude Nemli’den oluşan Hendek Belediyesi Karate Takımı ise grubunda üçüncü oldu. Hendek Belediyesi Karate Takımı Antrenörü Nurkan Kayacık sporcularını tebrik ederek, “Hendek Karate Kulübü sporcuları katıldığı tüm şampiyonalara damgasını vuruyor. Çalışmalarımızda her zaman yanımızda olan Hendek Belediye Başkanımız İrfan Püsküllü’ye, Sayın Kaymakamımıza ve velilerimize çok teşekkür ediyorum. “dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER