banner194

Hendek’li Karateciler Milli Takım Kampında

Hendek Belediyesi Karate Takımından 9 sporcu ve bir Antrenör İstanbul Open Premier League öncesi Milli takım kampına davet edildi.

Hendek’li Karateciler Milli Takım Kampında

2-4 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan 11’nci İstanbul Open Premier League müsabakalarında Hendek Belediyesi Karate takımı 9 sporcu ile mücadele edecek.

İstanbul Open Premier Ligi öncesi Hendek Belediyesi Karate takımından Antrenör Nurkan Kayacık ile birlikte, Sporculardan Ömer Faruk Ateş, Doğan Ateş, Volkan Karagöz, Ümit Atış, Nurcan Çiçek, Hümeyra Beyza Ünlüsoy, Emine Göçlü, Büşra Tosun ve Aslıhan Aygüneş milli takım kampına katıldı.


Milli takım kampına davet edilmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Antrenör Nurkan Kayacık “ Sporcularımın bugüne kadar olduğu gibi bu turnuvada da aynı başarıya imza atacaklarına inanıyorum. İlçemizi, ilimizi ve ülkemizi en güzel şekilde temsil ederek derecelerle döneceğimize olan inancım tamdır.

Bizleri başarıya giden yolumuzda desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ceylin
ceylin - 4 yıl Önce

...

SIRADAKİ HABER