Hendek'teki Kafkas coşkusuna ortak oldu

Hendek Soğuksu Mahallesi’nde düzenlenen Kafkas ve Adige Halkları Voleybol Turnuvası’na katılan Başkan Toçoğlu, “Turnuvanın birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının pekişmesi için çok yararlı olduğunu düşünüyorum” dedi.

Spor 28.06.2017, 13:10 30.06.2017, 18:06
Hendek'teki Kafkas coşkusuna ortak oldu

Toçoğlu ayrıca turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diledi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Hendek Soğuksu Mahallesi’nde düzenlenen Kafkas ve Adige Halkları Voleybol Turnuvası’na katıldı. Etkinlikte Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, MHP İl Başkanı Levent Bülbül, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Şenay Sakal, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Sakarya Abhaz Derneği Başkanı Oral Kobaş, Soğuksu Mahalle Muhtarı Dursun Emin Kula, muhtarlar ve mahalle sakinleri katıldı. Turnuva öncesinde mahallelilerle bir araya gelip, mahalleyi gezen Başkan Toçoğlu, vatandaşlarla bayramlaşırken, esnaflara ise hayırlı işler temennilerinde bulundu.

Heyecana ortak oluyoruz
Düzenlenen turnuva ile ilgili görüşlerini paylaşan Başkan Toçoğlu, “Sakarya’nın birçok milletten insanın birlikte yaşadığı bir kardeşlik coğrafyası olduğunu her fırsatta dile getiriyoruz. Bu güzel bayram gününde de Kafkas kökenli vatandaşlarımızın heyecanına ortak olmak için buradayız. Kendileri bu turnuvayı bir gelenek haline getirmişler. Mahallelinin turnuvaya olan ilgisi ve heyecanı ise oldukça yüksek. Bu tarz etkinlikleri birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının pekişmesi için çok yararlı buluyorum. Bunun yanında spora teşvik yönünden de çok önemli bir rol üstlendiği kanaatindeyim. Bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen, katılımlarıyla güzel bir ortam oluşmasına vesile olan oyuncuları ve mahallelileri tebrik ediyorum. Bu vesileyle turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diliyorum” diye konuştu.
 
Yorumlar (1)
Adem 4 yıl önce
kafkaslar, gürcüler , lazılar, onlar bunlar şunlar milliyetçilik olmasa hendekte kimse bir araya gelmezdi her halde, en koyu siyasetçiler bu turnuvada boy göstermişler, bunu sağlıya bilen muhtar ne büyük muhtardır, bu samimiyet ve siyaset çemberinin vazifesini yerine getiren soğuksu köyü muhtarını tebrik ederim
Günün Anketi Tümü
Hendek Belediye Başkanını başarılı buluyor musunuz ?
Hendek Belediye Başkanını başarılı buluyor musunuz ?
Namaz Vakti 27 Şubat 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
2
açık