Hendek'te planlanan gençlik merkezinde incelemelerde bulundu

Hendek'te yer alan ve Sağlık bakanlığınca kullanılmakta olan alanın il spor müdürlüğüne devri sonrasında, İl spor müdürü tarafından Hendek'te incelemelerde bulunuldu.

Spor 13.06.2019, 13:10 13.06.2019, 13:32
Hendek'te planlanan gençlik merkezinde incelemelerde bulundu

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan, Sakarya’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. İlçelerde açılması planlanan Gençlik Merkezleri ve Kamp Merkezleri yerlerini inceleyen Ulusan’a  Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, İlçe ve Şube Müdürleri eşlik etti.

Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan; Hendek , Akyazı ve Serdivan İlçesinde açılması planlanan ve bakım onarım yapılması gereken Gençlik Merkezlerinde incelemelerde bulunarak, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy ve diğer yöneticilerden bilgi aldı.

Uzman Yardımcısı Serdar Tezcan, Serdivan Gençlik Merkezi Müdürü Yavuz Çangır ve diğer Müdürler ile birlikte Geyve, Pamukova, Söğütlü, Karasu, Kocaali ve Kaynarca İlçesinde Gençlik Merkezi olarak yapılması planlanan tesisleri gezerek,  Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan’a bilgiler verdi. 

İl Müdürü Arif Özsoy, Sakarya’ya yeni Gençlik Merkezleri kazandırmak için çaba sarf eden Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Sayın Tuncay Ulusan’a teşekkür etti.

Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan sosyal medya hesabından gençlere müjde verdi. Ulusan; “Bugün günlerden Sakarya. O bir gence ulaşma yolunda çok güzel gelişmeler olacak. Çok yakında. Teşekkürler Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Adapazarı Gençlik ve Serdivan Gençlik Merkezi “ şeklinde yazdı.

Yorumlar (1)
vatandaş 3 yıl önce
hah tamam işte!
buraya da birilerinin yularlısı,siyasi güdümlü;okullarında müdür olamayan 2 siyasi tanıdığı olan idarecilikten bi haber ;beden eğitim öğretmenlerine müdürcülük oynama alanı!
22
parçalı bulutlu