banner194
banner194

Hendek'te Girilmesi yasak Hendek Uludere Çayında misafir sporculara temizlik faaliyeti yaptırıldı...

Dün gerçekleştirilen adına çevre faaliyeti olarak belirtilen faaliyette, Hendek Belediyesi Hendek Güreş İhtisas Kulübünde kamp yapmakta olan Türkiye Olimpiyat Merkezi misafir sporcuları girilmesi yasak ve içerisinde cam şişelerinde yer aldığı , çeşitli yerlerden lağım akan... Hendek çayında temizlik faaliyeti yürütülerek "En güzel temizlik kirletmemektir “ şeklinde servis edildi...

Girilmesi Yasak Uludere Çayı’nda ve çevresinde  çöp toplayarak örnek bir davranış sergiledilerini savunan Kulup Başkanı ve yöneticileri risklerin önem arzetmediğini belirterek faaliyetin güzel bir tarafından bakılması gerektiğini bunca riskin heryerde olduğunu belirttiği bu akıl almaz, düşme riskinin  çokça yaşana bileceği bu faaliyet servis edildi.

Herhangi bir kazanın yaşanmadan tamamlanan etkinlikte,  suya indirilen çocuklar defalarca düşme tehlikesi atlattı.Fakat budurumun normal bir durum muş gibi algılanması, bir çok mikrobik ve kesme yaralanmaları yanı sıra düşme vakalarının yaşana bileceği riskli alanda yürütülen bu faaliyetin suda yapılması faaliyete gölge düşürdü. 

Yaşananları an ve an kayda aldığımız ve yöneticilerle yapmış olduğumuz röportajda bizi faaliyeti proveke etmekle suçlayan yöneticileri misafir öğrencilerin bunca riskli bir ortama indirilerek yapmış oldukları bu faaliyeti proveke etmekle suçlandık. 

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2019, 14:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gülayşe TOKACI
Gülayşe TOKACI - 9 ay Önce

Ufacık çocukların orda nesi var
Kendiniz girseydiniz tamam faliyet güzel çevreyi temiz tutalım da ama siz çocuklara nasıl kıydınız düşseler ne olcak hesabını kim vercek mikrop kaparlar üstelik belediye işçileri varken ne den cocuklar.

hendekliyiz..
hendekliyiz.. - 9 ay Önce

Peki belediye çalışanlarından yada tüm hendek kamu çalışanlarının çocuklarından bir kişi yoktur o pisliğin içinde..arkadaşım çocukların hali ne tenle temas olmamalı o suda ne mikroplar vardır..

Anonim
Anonim - 9 ay Önce

Degerli hendek gures ihtisas kulubunun bu guzel dusuncesini farkli bir boyuta cekip yanlis yonden bakisini kınıyoruz guzel bi projeye imza atmak icin ugrasilan bu projeyi destekliyoruz ayrıca bir tehlike farzetmedigini belirtiyorum ...

Berdan adsaz
Berdan adsaz - 9 ay Önce

Şampiyon sporcuların sahaya inmesini örnek bir davraniş sergilemesini ön plana cıkartmıyor ve senin gibi cahiller bizi kötü gösteriyorsa bu ülke hicbirzaman iyi günler göremeyecektir en büyük düşman içimizdedir
Bizzat kendiminde orda oldugunu belirtir ve bu yaptıgimiz örnek davranisa herkesi davet ediyor um h
Bizim herzamn destekcimiz olan sayın hocalarımiza ve hendek belediye baskanimiza tesekkürlerımi iletiyorum..

Ekrem erdem
Ekrem erdem - 9 ay Önce

Temizlik imandan gelir dostum sorumlulugunu alan hocalar var iste

Rıdvan
Rıdvan - 9 ay Önce

Sosyal projeler desteklenmeli. Fakat konusunda uzman ekiplerden destek alınmalı. Objektif bakarsak haber provake değil riskleri ortaya koymuş. Sokak ağzıyla tartışma yapmaya gerek yok. Bir isg uzmanına sorun yanlışları tek tek sıralasın bu kadar basit. (Aslında buna da gerek yok) herşey ortada

Muhammed ali göçmen
Muhammed ali göçmen - 9 ay Önce

Bu belediye baskani ve antronorler tarifindan yapilan bir projedir siz oralari kirletirken dusunmezken bu 10 yasindaki cocuklar sizin pisliklerinizi temizliyor siz pisletmeseydiniz o 10 yasindaki cocuklar o dereyi temizlemek zorunda kalmazdi .

Yasemin çinici
Yasemin çinici - 9 ay Önce

Şu anda yaptığınızı insanlar çevreyi kirletirken yapsaydınız o çocuklarımız bu durumda olmayacaktı.


SIRADAKİ HABER