Hendek Karate Takımı 42 madalyayla döndü

15 Temmuz Şehit ve Gazileri Anma İller arası Karate Ligi’nde, Hendek Belediyesi Karate Takımı 11 altın, 12 gümüş ve 19 bronz madalya alarak turnuvaya damgasını vurdu.

Spor 04.03.2019, 11:00 04.03.2019, 11:57
Hendek Karate Takımı 42 madalyayla döndü

HENDEK KARATE TAKIMI HIZ KESMİYOR

15 Temmuz Şehit ve Gazileri Anma İllerarası Karate Ligi’nde, Hendek Belediyesi Karate Takımı 11 altın, 12 gümüş ve 19 bronz madalya alarak turnuvaya damgasını vurdu.

2 Mart Cumartesi günü Serdivan Spor Salonu’nda yapılan 15 Temmuz Şehit ve Gazileri Anma İllerarası Karate Ligi’nde, Hendek Belediyesi Karate Kulübü sporcuları 11 altın, 12 gümüş ve 19 bronz madalya alarak turnuvadan başarı ile ayrıldı.

Turnuvaya 11 ilden 1100 sporcu ve 70 kulübün katıldığı karate liginde Hendek Belediyesi sporcuları kıyasıya mücadele ederek büyük bir başarıya daha imza attı.

11 altın, 12 gümüş ve 19 bronz madalya

Turnuvada,  Zümra Arslanoğlu,  Elif Şimal Ekizoğlu, Defne Baş, Mehmet Efe Kayacık, Yiğit Eren Kaba, Emirhan Hane, Özgür Çağan Ergöz, Sait Kaan Kuru, Selim Tekten, İlker Eren Özel, Yusuf Aykın, altın madalya, Zeynep Hayırlı, Elanur Kaya, İremnur Şahin, Sude Nemli, Ayşenaz Kalaycı, Nursena Tokacı, Kayra Bahadıroğlu, Güven Dere, Hamza Yiğit Yıldız, Yusuf Eren Temizel, Arda Berkay Dandan, Alya Ekizoğlu gümüş madalya ve İlkin Erva Özel,  Ecesu Erdoğdu, Sudenaz Arslan, Zeynep Turunç, Duru Gürsu, Selin Pantu, Ecrin Gezgin, Esra Kartal, Nazlı Bağdatlı, Görkem Efe Baş, Caner Atış, Efe Dere, Sefa Onur Er, Yusuf Zeren, Ömer Faruk Akın, Arda Bak, Yaşar Şen, Efe Kakş ve Ensar Işıker bronz madalya aldı.

Hiçbir başarı tesadüf değildir 

Başarının hiçbir zaman tesadüf olmadığını belirten kulüp antrenörleri, çalışmalarının karşılığını aldıklarını, başarının takım halinde olduğunu ve bu başarılarda her zaman yanlarında olan başta Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ve velilere teşekkür ettiklerini dile getirdiler. 

Yorumlar (0)
25
açık