banner194

Hendek Atatürk Stadında hazırlık maçı oynanacak

Hendek Spor’un yeni yönetimi bu dönem çeşitli bölgesel takımlarla hazırlık maçları yapacaklarını belirtmişti. İlk hazırlık maçı Sakaryaspor ile yapılacak.

Hendek Atatürk Stadında hazırlık maçı oynanacak

Bugün Hendek Atatürk Stadında gerçekleştirilecek karşılaşma saat 17:00'de başlayacak.Ev Sahibi Hendek spor  birçok başarıya imza atan Sakaryaspor'un yeni futbolcularıyla yeni dönemde oynayacağı ilk maçından nasıl bir performans sağlayacağı merak edilirken Hendek Sporun spor bu sezonki bütçesi dudak uçuklatıyor. Bu dönem 1 trilyon 300 bin tl lik transfer ve kadrosu ile sezon sonuna 2 trilyon bütçe ile kapatacakları öğrenildi.

Yeni yönetim bu yıl deliğinden şampiyonluk beklerken, iddialı bütçe ve yeni Belediye yönetimiyle koordineli çalışmak ta.Tüm transferlerini tamamlayan hendek spor yönetiminde başkanlığı Adil Karabulut yaparken, takım teknik direktörlüğü görevini ilçenin yakından  tanıdığı Hendek Kızılay Şube Müdür Sami Bağdatlı yapmakta.

Takım yönetimi tüm Hendek halını maçı seyretmeye davet ediyor...

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 00:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kerem Güldeste
Kerem Güldeste - 13 ay Önce

Ben caldım ben oynadım hobaala, kapaklar yuvarlanmış tencereleri bulmuş, sen çok yaşa babaoğlu anca bukadar kurulurdu bu takım , yazıktır hendek e harcanacak paraları bu futbol tantanalarına harcamayın havaya uçup giden paradan onun bunun şeyiflne deymez bu insanlara

SIRADAKİ HABER