Artvin ve Sakarya Milletvekilleri ile birlikte güreşleri izledi...

Er Meydanlarında bu yıl son senesi olup, jübile yaparak güreş hayatını noktalayan Hendekli Başpehlivan Mahmut Kavakçı, bugün Artvin'in Yusufeli İlçesinde düzenlenen Karakucak Güreşlerinde Artvin Milletvekilleri ile birlikte güreşleri izledi.

Spor 31.10.2021, 20:53 31.10.2021, 21:03
Artvin ve Sakarya Milletvekilleri ile birlikte güreşleri izledi...
© HENDEK HABER

Er Meydanlarında bu yıl son senesi olup, jübile yaparak güreş hayatını noktalayan Başpehlivan Mahmut Kavakçı, bugün Artvin'in Yusufeli İlçesinde düzenlenen Karakucak Güreşlerinde Artvin Milletvekilleri ile birlikte güreşleri izledi.

Artvin ve Sakarya Milletvekilleri ile birlikte güreşleri izledi...

Ata Topraklarında bulunmanın gururu ve onurunu yaşadığını ifade eden Kavakçı, her yıl aralıksız olarak devam eden Yusufeli Karakucak Güreşleri için emeği geçen herkese teşekkür ettiğini ifade etti.

Ayrıca Başpehlivan Mahmut Kavakçı, güreşler başlamadan hemen önce kaldıkları otelin sabah kahvaltısında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Sayın Ali İhsan Yavuz ve AK Parti Artvin Milletvekilleri ile birlikte bir araya gelip hoş sohbet ettiler.

Kavakçı Artvin ve Sakarya Milletvekilleri ile birlikte güreşleri izledi...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz da bir dizi temaslarda bulunmak üzere Karadenizin gururu Artvin'de bulunuyordu.
 

Kaynak: Haber : Sadece Güreş - Cemil Tekin
Yorumlar (0)
29
parçalı az bulutlu