Küçük tamir işleri hakkında uygulamalı bilgiler verdiler

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ‘En Baba Atölye’de dersler devam ediyor. ‘İnce İşler’ başlıklı eğitimin gerçekleştirildiği atölyede Teknik Öğretmen Seyfi Yücel katılımcılara, evde elektrik ve tesisat donanımı, oluşacak kazalara karşı önlemler, küçük tamir işleri konuları hakkında uygulamalı bilgiler verdi.

Sosyal Hizmetler 29.12.2018, 13:47
Küçük tamir işleri hakkında uygulamalı bilgiler verdiler

Atölyede konu elektrik tesisatı

Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ‘En Baba Atölye’de dersler devam ediyor. ‘İnce İşler’ eğitimlerine katılan Seyfi Yücel, “Katılımcılar çalışmalara büyük bir ilgi gösteriyor. Bu hafta evde elektrik ve tesisat donanımı, oluşacak kazalara karşı önlemler, küçük tamir işleri konularını ele aldık” dedi.

Memnuniyet yüksek

Dersler hakkında açıklamalarda bulunan Seyfi Yücel “Atölye derslerimize her kesimden katılım var. Yapmış olduğumuz çalışmalara ilgiyle katılıyorlar. Memnuniyetlerini ifade ettiklerini görüyoruz. Önümüzdeki haftalarda makine dikişi, düğme dikişi, pantolon, gömlek ütüleme faaliyetlerini yapmayı planlıyoruz” ifadelerini kullandı.
 

Yorumlar (0)
14
az bulutlu
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı