banner195


banner194

Kargalıhanbaba Mahallesinin Yolları Çamur İçinde

Hendek Haber’e sosyal medya yoluyla ulaşan bir okurumuz, durumdan çok şikayetci olduklarını dile getirdi.

Kargalıhanbaba Mahallesinin Yolları Çamur İçinde
banner180
Yolların oldukça bozulduğunu, yağışlı havalarda çamur çökek içerisinde kaldıklarını yetkililerin bu konuda hiç bir şey yapmadığını dile getirdiler.

Okurun Serzenişi şöyle oldu ; 

“Ben hendek kargalıhanbaba mahallesi 1101. Sokak 2.osb sanayinin yanmahallesinde ikamet ediyorum. Yollarimiz iyice bozuldu. Mahallede bir çok hane var. Mahalledeki çocuklar ve çalışanlar olarak okula veya ise giderken ayakkabılardan tut pantolonlara kadar çamur oluyoruz. Bu olaydan tüm mahalle halkı sikayetçi. Bu soruna bi çözüm olursa seviniriz”

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2015, 18:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
hendekli
hendekli - 4 yıl Önce

bu belediye hepten boşladı dünyayı altı üst seçimler sanki sanarsınız harbe hazırlanıyorlar, belediyenin kaderi incinin elindeydi şimdi ise kaderide kalmadı bune pasiflik bu ne patavatsızlık, incinin görüşmediğiyle görüşmem ne demek , aç ağzını inci çorba dökecek deseler acacanmı püsküllü

kargalılı
kargalılı - 4 yıl Önce

burası dinsiz deresinin taştığı yer sanırım, ve burdaki ailelerin yıllardır yaşadığı yol sorunu bitmek bilmiyor, üstelik dere taşkınlığı sonrası da hizmet gitmemiş.

tonyalı
tonyalı - 4 yıl Önce

evet birde büyükdere 6141 sokak a gelin görün bizlerde yolumuzun çukurlarını toprakla dolgu yapıyoruz

kargalı gençlik
kargalı gençlik - 4 yıl Önce

okula giderken çok zorluk çekiyoruz bir hendek vatandaşı olarak bu derde bir çözüm istiyoruz

tuba
tuba - 4 yıl Önce

Bu sorunu daha önceden de dile getirmiştik gerekli yerlere de müracaat edildi ama hiçbir sonuç elde edemedik burası sanayinin bi üst mahallesi burada sadece bu çamur yok açık kuyuda çocukların oynadığı yerde illa birine birsey mi olması gerekiyor ilgilenilmesi için. Madem ilgilenilmiyecekti mahalli neden yapıldı

SIRADAKİ HABER