Vali Nayir Sakarya'daki siyasi partileri ziyaret etti

Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, göreve başladığı günlerde kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan siyasi partilerin il başkanlıklarına iade-i ziyarette bulundu.

Siyaset 22.01.2019, 10:45 22.01.2019, 10:56
Vali Nayir Sakarya'daki siyasi partileri ziyaret etti

Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Saadet Partisi İl Başkanı Fahrettin Bay ve Demokrat Parti İl Başkanı İsmail Ergül’ü İl Başkanlıklarında ziyaret eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, parti yönetimleriyle de bir süre sohbet etti.


İl Başkanları Sayın Valimizin ziyaretlerinden büyük memnuniyet duyduklarını belirtirken, Vali Nayir de demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından siyasi partilerimizin birer sivil toplum kuruluşu görevini icra ettiklerini ifade etti.


İlimizin gelişmesi ve sorunların çözümü adına siyasi partiler, dernekler, meslek odaları ve topluma yön veren her kesim ile karşılıklı görüş alışverişlerinin faydalı olacağına inandığını belirten Vali Ahmet Hamdi Nayir, İyi Parti İl Başkanlığında Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ile de bir süre sohbet etti.


 

Yorumlar (0)
22
az bulutlu