Liderlerin Sakarya'ya geliş tarihleri belli oldu…

Yerel seçimlere 23 gün kala Sakarya siyasi liderleri karşılamaya hazırlanıyor. Tüm partilerin liderleri ilimiz sakarya’ya gelmesede, tarihleri belli olan genel başkan ve Cumhurbaşkanımızın Sakaryaya geliş tarihleri belli oldu. 

Siyaset 08.03.2019, 22:55 08.03.2019, 23:08
Liderlerin Sakarya'ya geliş tarihleri belli oldu…

Adaylarına destek verecek olan genel başkanlardan ilki bugün Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal sakarya’da çalışmalar yürüttü. Yarın Saadet partisinin genel başkanı Temel Karamollaoğlunun Sakarya’ya geleceği ve akşam saatlerinde özel bir otelde aday tanıtım toplantısı düzenleyeceği öğrenildi.


Diğer yandan muhalefet ve iktidarın liderleri Erdoğan ve Akşener’in de geliş tarihleri belli oldu. Buna göre Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimiz Sakarya’ya 19 Mart’ta bir miting yapması planlanırken, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de aynı gün Sakarya’da esnaf ziyaretlerinin yanı sıra bir basın toplantısı düzenleyerek, yerel seçimlerde gerek belediye başkan adayları için gerekse büyükşehir belediye başkan adayları için destek isteyecekleri öğrenildi.
 

Yorumlar (0)
19
açık