banner194

Şenay Sakal Hendek’te Belediye Başkan Aday Adaylığı Başvurusunu yaptı

Bugün saat 13:30’da Hendek Merkez Cami avlusunda buluşan Partililer ve Şenay Sakal dostları, çıkmış olduğu bu yolda tebriklerini kabul ederek, parti binasına doğru harekete geçtiler. 

Yaklaşık 600-700 kişinin olduğu tahmin edilen kalabalık bir hak topluluğuyla, Hendek Muammer Sencer caddesi üzerinde tebrikler eşliğinde yürüyen sakal, aday adaylık başvurusunu yapmak üzere, ilçe başkanlığına çıktı. Fakat İlçe Başkanı yoktu, başkan yardımcılarının bulunduğu Aday Adaylık Başvuru esnasında, İlçe Başkanının nerede olduğunu sorduğu muş ilçe başkan yardımcısı şehir dışında olduğunu dile getirdi.
grav

Hendek İlçe Başkanı Makamında kabul başvuru evrakının, balkonda halkın huzurunda vermek uygun görülerek, başkanlık balkonuna çıkıldı. 

Kısa bir konuşma yapan Şenay Sakal , Parti önünde kalabalık bir halk topluluğu alkışlarıyla desteklediler. Halkın huzurunda, başkan yardımcılarına başvurusunu teslim eden Sakal, takdir parti merkezinindir diyerek konuşmasını tamamladı, ardından katılan herkese teşekkür ederek, ilçe başkanlığının balkonundan aşağıya indi, incemeden önce  genel başkanın "Kravatı çıkarın halka inin" çağrısına cevap vererek, takmakta olduğu kırmızı gravatı çıkartarak, balkondan aşağı attı ve ardından, halkın yanına asağıya indi. 

Bir süre tebrikleri kabul ederek, partililerle fotoğraf çektiren Şenay Sakal, ardından programını bitirdi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ak Partili
Ak Partili - 2 yıl Önce

Hendek'te benim diyen adam ali inciden sonra akpartide şenay sakal dır, gerisi berisi erisi olmaz bu işin, gençlik kolları ve yönetim sakalı doru dürüsk karşılamamıştır. İlçe başkanı karşılamada yoktur , aday adaylarını karşılayamayan vasıftaki bir ilçe başkanı hala koltukta oturmaktadır, bu akpartiye güç kaybetirmektedir, oyumuz şenay sakalın

Vahit Uzun
Vahit Uzun - 2 yıl Önce

hendek te eski akparti yeniden şenay sakalla canlana bilir,