Yaren Karadeniz Kafe, ünlü sanatçılarla hizmete girdi

Yaren Karadeniz Kafe, çok sayıda sanatçının ve davetlinin katılımıyla, İzmit Caddesi Bakkallar Durağı, Elit Oteli yanında, düzenlenen eğlenceli bir gece ile hizmete girdi.

Sakarya 16.12.2013, 10:42 16.12.2013, 11:45
Yaren Karadeniz Kafe, ünlü sanatçılarla hizmete girdi

 
Muhteşem mekan Sakarya, Kafe Karadeniz ve Maranda Kafe’den sonra Karadeniz Müziği yapan “Yaren Karadeniz Kafe” ismiyle yeni bir mekana daha kavuştu. Yazıcıoğlu Ekmek Fırını Bayram Yazıcı’nın sahibi olduğu, Adnan Menderes Caddesi (İzmit Caddesi) Bakkallar Durağı mevkii, Elit Oteli yanında hizmete giren Yaren Karadeniz Kafe’nin açılışına bir çok ünlü ve Sakaryalı sanatçı katılırken, açılışı çok sayıda davetli izledi. Perşembe günleri hariç, her akşam 18.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet verecek olan Yaren Karadeniz Kafe’de dönüşümlü olarak ünlü ve Sakaryalı Karadeniz Müziği sanatçıları konser verecek. Söz, nişan, sünnet, doğum günü ve düğün organizasyonları ile özel günlerinde da yapıldığı Yaren Karadeniz Kafe’de yöresel Karadeniz yemekleriyle de damak tadına hitap ediyor.

Ünlü Sanatçılar Konuklara ‘Lahana çorbası ve Hamsi’nin ikram edildiği ve Vizyon Türk Tv Program yapımcısı ve Sunucusu Sakaryalı ünlü şovmen Hasan Topaloğlu’nun sunuculuğunu yaptığı gecede, Karadeniz Müziği’nin ünlü sanatçılarından Neşet Aydın, Hayri Yaşar Karagülle, Nihat Yılmaz, Hüseyin Çayan, Mehmet Akyıldız, ve Meryem Akyüz sahne aldı. Açılış gecesinde ayrıca, Sakaryalı Karadeniz Müziği Sanatçılarından Yılmaz Keskin, Çakır Muhammet, Fikri Bostancı, Hanife Öner, Kemençeci Kadir ve İsmail Güler’de sahne alarak, geceye ayrı bir renk kattı. Geceye katılan sanatçılara sevilen şarkılarını seslendirerek, davetlileri doyasıya eğlendirdi. Türkülerle kendilerinden geçen davetliler, hareketli şarkılarla da doyasıya horon oynayarak, unutamayacakları bir gece yaşadı.

Yorumlar (0)
19
kapalı