Yağmur altında kilometrelerce yürüdüler

Büyükşehir Belediyesi Doğa Yürüyüşleri’ne katılan doğaseverler yürüyüşlerin bu haftaki rotası Kılavuzlar - Sultan Pınarı yaylasına gitti. Yağmurun altında kilometrelerce yürüyen Sakaryalılar temiz havanın tadını çıkard

Sakarya 23.04.2013, 13:19 23.04.2013, 18:22
Yağmur altında kilometrelerce yürüdüler
Yağmur altında kilometrelerce yürüdüler

Büyükşehir Belediyesi Doğa Yürüyüşleri’ne katılan doğaseverler yürüyüşlerin bu haftaki rotası Kılavuzlar - Sultan Pınarı yaylasına gitti. Yağmurun altında kilometrelerce yürüyen Sakaryalılar temiz havanın tadını çıkardı. 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen doğa yürüyüşleri sürüyor. Geçen hafta Sülüklü Göl manzarasının tadını çıkarak doğaseverlerin bu haftaki rotası ile Kılavuzlar – Sultan Pınarı Yaylası’ydı. Büyükşehir Belediyesi ulaşım araçları ile Pazar sabahı yola çıkan doğaseverler yağmurun altında kilometrelerce yürüyerek yayla havasının keyfini çıkardı. 

Doğa yürüyüşlerinde kalan parkurlar ise şöyle; 28 Nisan Turnalık Yaylası, 5 Mayıs Kıranyurt Yaylası, 12 Mayıs Oflak Dağı, 26 Mayıs Soğucak Şelalesi, 2 Haziran Kulfallar – Maksudiye.

Yorumlar (0)
-1
kar yağışlı