Vali Büyük'ten Bayram Kutlama Mesajı

Sakarya Valisi Mustafa Büyük yaklaşan ramazan bayramı öncesinde , ramazan bayramı kutlama mesajı yayınladı. Vali Büyük mesajında şöyle dedi ;

Sakarya 06.08.2013, 10:55 06.08.2013, 14:40
Vali Büyük'ten Bayram Kutlama Mesajı
Değerli Sakaryalılar ;

Kendine mahsus manevi atmosferi sayesinde , yoksul ve muhtaçların yanında olmanın,sevinç ve acıları paylaşmanın önemini daha güçlü duygularla yaşayarak tamamlamış olduğumuz Ramazan Ayını huzur içerisinde geride bırakırken,heyecan ve özlemle beklediğimiz Ramazan Bayramına kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Bayramlar;dini ve milli inançlarımızı örf ve adetlerimizle üsleyip, yüzyıllar boyu titizlikle ilmek ilmek dokunmuş değerlerimizin yaşatılmasına ve kuşaktan kuşağa ebediyete aktarılmasına öncülük eden , millet olma şuurunun ve dini duyguların doruk noktasına ulaştığı, hoşgörünün ve yardımlaşma duygularının en nadide örneklerinin sergilendiği sevgi dostluk ve kardeşlik günleridir. Bu vesile ile yardımlaşmanın ve dayanışmanın sembolü olan Ramazan Bayramında, milletçe birlik ve beraberliğimizi her zaman daha da güçlendirerek huzur içinde yaşamaya özen göstermeli ve bizleri bir araya getiren değerleri koruyup yaşatmalı ve gelecek nesillere aktarmak için var gücümüzle gayret göstermelyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Mübarek Ramazan Bayramı’nın ülkemize milletimize ve tüm İslam Alemine huzur, sağlık mutluluk ve hayırlar getirmesini diler, değerli Sakaryalı vatandaşlarımızın bayramını en samimi duygularla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 Mustafa Büyük
SAKARYA VALİSİ

Yorumlar (0)
0
hafif kar yağışlı