banner194

Ülkemizin Size İhtiyacı Var

Hendek eski Belediye Başkanı ve AK Parti Sakarya Milletvekili aday adayı Ali İnci, Sakarya Üniversitesi Hendek eğitim Fakültesi öğrencileri ile Hendek Gençlik Merkezinde biraraya geldi.

Ülkemizin Size İhtiyacı Var
Öğrencilerle birarada olmaktan mutluluk duyduğunu ve yetiştirdiği talebelerinin çok başarılı işlere imza attıklarını  belirterek, ”Ben beden öğretmeni olarak çok sayıda  öğrenci yetiştirdim ve bugün o yetiştirdiğim öğrencilerimin Türkiye, Avrupa ve Dünya şampiyonları yetiştirdiklerini görüyor ve onlarla gurur duyuyorum.  İşte yarın sizlerde  okullarınızdan mezun olacak yurdun dört bir yanına dağılacak ve ilim irfan  ordusu olarak  ülkemizin ihtiyaç duyduğu neslin yetişmesinde çok önemli roller alacaksınız. Ülkemiz sizden çok şey bekliyor. Ben bir eğitimci olarak sizlerin bu beklentilere  en güzel şekilde cevap vereceğinize gönülden inanıyorum” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2015, 15:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

atatürk, cumhuriyeti gençlere emanet ediyorum” derken; araştıran, sorgulayan, kültürüne, vatan ve bayrak sevgisine sahip, hurafelerden uzak, aklın, ilimin ve bilimin ışığında, biat kültüründen uzak çağdaş düşünce yapısına sahip gençler den bahsetmiştir. hendek, bir fakülteye sahip ilçelerden biridir. günümüzde bu fakültede okuyan (iki yıllık yüksek okul hariç) kaç tane hendekli genç var? mülki ve yerel yöneticiler, stkların ile aileler; gençlerin bu fırsattan yararlanabilmesi için bu güne kadar ne yaptığını sorguluyorum ve çok başarısız buluyorum. i̇ncinin konuşması seçime yöneliktir.başka illerden gelip, zor şartlar altında okuyan gençleri tebrik ediyorum. i̇lçemizdeki bu fakülteyi bacasız bir sanayi ve okumaya gelen gençleri de para kaynağı olarak görmemek gerekir.i̇lçe gençlerini de onların arasında görmeyi çok isterdim.ancak hendekli gençlerin ösym başarı sızlığı ortada.misafir gençlerin oynaması ve neşelenmesi haklarıdır.ancak, hendekin gerçeklerini görünce insanın neşesi kaçıyor

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

gençler, biat etme kültürüne tabi olduğunuz zaman, vicdanınızın, aklınızın ve özgürlüğünüzün sonu gelmiştir.

SIRADAKİ HABER