Toçoğlu Dernek Üyeleriyle bir araya geldi

Sivil Toplum Kuruluşu üyelerinin yürütmüş olduğu faaliyetler hakkında bilgiler alan Başkan Zeki Toçoğlu, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Sakarya 07.03.2018, 03:01
Toçoğlu Dernek Üyeleriyle bir araya geldi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Çark Caddesi Esnaf ve İş Adamları Derneği, SMMMO Yönetim Kurulu Üyeleri ve Sakarya 15 Temmuz Milli İrade Derneği ile bir araya geldi. 

Çark Caddesi Esnaf ve İş Adamları Derneği, Başkan Toçoğlu’nu makamında ziyaret ederek caddeyle ilgili projelerine destek istedi. Başkan Toçoğlu, “Hazırladığınız projeye destek veririz. Esnafımızla bir araya gelelim, eksikleri tespit edelim. Hazırladığınız projeyi hayata geçirelim” dedi. Başkan Toçoğlu, Muhasebeciler Haftası kapsamında SMMMO Başkanı Ertuğrul Kocacık, Sakarya 15 Temmuz Milli İrade Derneği Başkanı Ali İnci ve üyeleriyle de bir araya geldi.

Birlikte hareket edelim

Çark Caddesi Esnaf ve İş Adamları Derneği, Başkan Toçoğlu’nu makamında ziyaret ederek caddeyle ilgili projelerine destek istedi. Başkan Toçoğlu, “Çark Caddesi esnafımızın caddeye yönelik yapacakları çalışmaya, hazırlanan projeye destek vermeye hazırız. Bizim tek derdimiz şehrimizdeki esnafların güçlenmesidir. Esnaflarımızla bir araya gelelim, eksikleri tespit edelim. Hazırladığınız projeyi hayata geçirelim” diye konuştu.

Uyum içerisinde çalışmalarımız sürecek

Başkan Zeki Toçoğlu, Çark Caddesi esnafıyla yaptığı görüşmenin ardından Muhasebeciler Haftası kapsamında ziyarette bulunan Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ertuğrul Kocacık ve yönetim kurulu üyeleriyle buluştu. SMMMO Üyelerinin Muhasebeciler Haftası’nı kutlayan Başkan Toçoğlu, yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler alarak, uyum içerisinde çalışmaların devam edeceğini belirtti.

Kolaylıklar diledi

Başkan Toçoğlu, Sakarya 15 Temmuz Milli İrade Derneği Başkanı Ali İnci ve üyeleriyle de bir araya geldi. Ziyarette kısa bir değerlendirme yapan Dernek Başkanı Ali İnci, “Bütün şehir olarak yola çıktık. Derneğimiz Sakarya’nın tamamını kapsıyor. Her ilçeden farklı milletlerden üyelerimiz var. Dernek olarak çalışmaya devam edeceğiz” derken, Başkan Zeki Toçoğlu, Sakarya 15 Temmuz Milli İrade Derneği’ne çalışmalarında kolaylıklar diledi. 
 

Yorumlar (0)
5
açık
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı